Súkromná zubná ambulancia
Vitajte na stránkach kukodent.sk

Poskytované služby

Základný cenník výkonov na priamu platbu:

preventívna prehliadka33,60 EUR
vyžiadané vyšetrenie12,60 EUR
odstránenie zubného kameňa 1sextant13,90 EUR
pieskovanie zubov jedno zuboradie25,10 EUR
extrakcie8,40 - 42,00 EUR
výplne19,10 - 45,70 EUR
endodoncia39,50 - 76,60 EUR
dočasná výplň8,40 EUR

Protetické práce sa vypočítavajú individuálne podľa konkrétnych požiadaviek pacienta a podľa aktuálnych cien zubného laboratória. V prípade, že pacient spĺňa podmienky poisťovne na úhradu stomatologických výkonov, pacient uhradí iba rozdiel ceny medzi skutočnou cenou a cenou, ktorú uhradí poisťovňa.

Našim klientom poskytujeme nasledovné služby:

Estetická stomatológia

Detská stomatológia, pečatenie zubov

Okrem iného sa zameriavame aj na detskú stomatológiu. Ošetrenie detí je odlišné od ošetrovania dospelých. Vyžaduje si značnú trpezlivosť. Snaha získať si malého pacienta, zbaviť ho strachu z prostredia a z lekára je oveľa časovo náročnejšia. Pravidelné návštevy sú motivujúce pre dieťa a nemusia byť spojené s nepríjemným pocitom bolesti. Dieťa je poučené ako sa starať o zúbky, aké sú správne kefky, ako a kedy ich používať. Čím skôr si dieťa zvykne na pravidelnú starostlivosť spojenú s prevenciou tým menej bude vedieť čo je to bolesť zuba.

Endodoncia

Pri neliečených kazoch dochádza k prieniku baktérií do nervového tkaniva zuba a k nevratnému poškodeniu. Endodontické ošetrenie vedie k zachovaniu neživého zuba ako plne funkčného v ústnej dutine. Na prvom mieste je včasná diagnostika kazu a ak už došlo k poškodeniu nervu zuba, tak čo najkvalitnejšie odstrániť príčiny zápalu, zhotoviť nepriepustnú výplň koreňového kanála a tým predĺžiť jeho životnosť v ústnej dutine.

Dentálna hygiena pre deti a dospelých

Pravidelnou návštevou dentálnej hygieny a dodržiavaním odporúčaných návykov pri ústnej hygiene predchádzame vzniku zubného kazu a ochorenia parodontu.

V nšej ambulancii ponúkame výrobky svetového lídra dentálnej hygiény značky Curaprox. Poskytujeme kompletnú inštruktáž k hygiene dutiny ústnej.

Stomatologická chirurgia

Komplexné vyšetrenia

Pre našich klientov poskytujeme vstupné a preventívne prehliadky spolu s veľmi dôležitou röntgenovou diagnostikou, ktorá napomáha odhaliť skryté zubné kazy.

Parodontológia

Ochorenia ďasien, gingvitída, parodontitída sú veľmi rozšírené a spoločne so zubným kazom patria medzi najčastejšie ochorenia, ktoré sa vyskytujú v každom veku. Zákernosť ochorenia ďasien je v tom, že jeho začiatok a priebeh sú obvykle dlhú dobu pacientom nespozorovateľné a sčervenanie ďasien príliš neobťažuje. Až neskôr sa objavia príznaky - kývavosť zubov, zmena polohy. To súvisí s úbytkom kosti zubného lôžka, zub stráca oporu, vypadáva. Ak sa zistí ochorenie v počiatočnom štádiu dá sa ešte mnohé zachrániť.

Predchádzanie ochoreniu

Protetika

Protetika sa zaoberá rekonštrukciou stratených zubov a mäkkých tkanív. Cieľom je obnoviť žuvaciu schopnosť, zaistiť celkovú rekonštrukciu chrupu, rozprávanie, artikuláciu a estetiku tváre.

Rezervácia ONLINE
Ordinačné hodiny
© 2008-2012 kukodent.sk
Tvorba web stránok od webproject